Klientská sekce

Společnost Pure Ventures pro své klienty a partnery připravila chráněnou klientskou sekci, kterou tvoří exkluzivní informace z oblasti dotací a investičních příležitostí. 

V Klientské sekci naleznete kompletní katalog dotačních výzev, jenž tvoří summary výzev z jednotlivých operačních programů; praktické příklady k čerpání dotací; aktuální novinky ze světa dotací; informace pro podnikatele; exkluzivní informace z výzkumu, vývoje a inovací; nebo přehled investičních příležitostí.

 • Přístup do Klientské sekce je zabezpečen a podmíněn uzavřením Dohody o utajení, tzn Non-disclosure agreement (dále jen “NDA”), kterou je možné si stáhnout z následujícího linku: stáhnout NDA. 
   
 • Scan podepsaného NDA nám prosím zašlete na emailovou adresu info@pureventures.cz, poštou potom na adresu: Pure Ventures, Václavské náměstí 813/57, 110 00 Praha 1 - Nové Město.
   
 • Následně Vám pošleme link k provedení jednoduché registrace, kde po Vás bude systém žádat jméno a heslo. Prosím uveďte totožný subjekt, který je účastníkem NDA (může se jednat o fyzickou i právnickou osobu).
   
 • Jakmile dokončíte oba kroky, vyčkejte na autorizaci přístupu. 
   
 • Po provedení autorizace, o které Vás budeme neprodleně informovat emailem, bude Vámi zadaný login a heslo trvale fungovat jako přístup do neveřejné sekce a nabídky Pure Ventures (např. katalogu aktuálních výzev, informačního systému, praktických příkladů pro čerpání dotací v jednotlivých segmentech, investičních možností). 

© Pure Ventures, s.r.o.
info@pureventures.cz